Havuz Bakım Hizmetleri

Yüzme havuzunuz siz ve aileniz için temiz ve eğlenceli bir alan olabilir. Havuzları sadece rahatlamak ve hoş zemin geçirmenin yanı sıra formda kalmak ve daha sağlıklı bir yaşam sürmeniz için mükemmel bir yoldur. İstanbul Havuz Temizleme, havuz bakım hizmetimizle yüzme havuzunuzun keyfini daha fazla çıkarmanızı sağlayacaktır. Sizelere havuz temizliği, havuz bakımı ve sezon açılış-kapanış zamanlarında hizmet vereceğiz, böylece yüzme havuzunuz dilediğiniz tarihte kullanıma hazır hale gelecektir.

Profesyonel Havuz Bakım Teknisyeni Kiralama

Havuzunuz ailenizle vakit geçirmek için temiz, güvenli ve güzel bir yer olmalıdır. Havuzunuzu korumak için profesyonel bir havuz servisi ile çalıştığınızda, boş zamanlarınızı havuz bakımı veya temizliğine ayırmanıza gerek kalmadan mükemmel bir havuzun avantajlarından yararlanacaksınız.  Uygun havuz bakımı,  kimyasallar ve aletler de dahil olmak üzere havuzunuzu korumak için gereken her şeyi kapsayacaktır, bu nedenle bu eşyaları evinizde satın almak veya depolamak zorunda kalmazsınız.

İstanbul Havuz Temizleme, suyun pH dengesini korumak ve temiz tutmaktan daha fazlasını kapsar. Havuz hizmetiniz ayrıca havuz hasarı veya sızıntılarını kontrol edecek, ayrıca mekanik odada bulunan tesisat ve ürünleri düzenli olarak servis edecektir. Böylece havuzunuzun her zaman güvenli ve sorunsuz olduğundan emin olabilirsiniz.  Havuz bakımınızı, özverili biçimde programa alacak profesyonel bir ekip üstlenmiş olup, kendi kişisel programınıza daha fazla zaman ayırmanızı mümkün kılacaktır.